Orta ve Üst Düzey İşe Yerleştirme

exp_alexandra03Orta ve üst düzey pozisyonlara yönelik kapsamlı ve uzmanlaşmış işe alım hizmetleri…

Manpower Experis, tüm başarılı şirketler için en önemli konunun  büyük yetenekleri bünyesinde barındırmak olduğunu bilir. Bu farkındalıkla, Manpower Experisl’ın başlıca işe alım hedefi hali hazırdaki iş konularını çözmek ve uzun soluklu başarılar elde etmeyi sağlayacak bir ekip oluşturulmasını sağlamaktır.

Manpower Experis ile sunulan hizmet; bilgi birikimi, deneyimli adayları bulma, seçme ve yerleştirme danışmanlığı misyonu sayesinde, ortak çalışma kültürü ve titiz çalışma yöntemleri ile rekabet ayrıcalığı sağlar.

Manpower Experisolarak, aday arama hizmetlerimizi her bir projeye özel olarak şekillendiriyor ve bu şekilde hem müşterilerimizin hem de adaylarımızın iş ve mesleki hedeflerine en iyi şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimize, kendilerine özel ve işe alım ve yerleştirme ihtiyaçlarına yönelik bir dizi hizmet sunuyoruz.

Manpower Experis, profesyonel yetenek ve işgücü çözümleri alanında küresel bir lider olarak başarılı ve itibarlı geçmişi ile; Bilişim Teknolojileri, Finans-Muhasebe ve Mühendislik ve diğer alanlarındaki nitelikli uzmanların, orta ve üst seviye yöneticilerin değerlendirilmesini ve işe yerleştirilerek kurumsal gelişimlerinin sağlanmasını mümkün kılıyor.

Kurumların karşı karşıya oldukları zorlukları anlama noktasındaki derin bilgimiz ve yüksek düzeyde deneyime sahip uzmanlara ulaşma kabiliyetimizle firmaların yeni fırsatları yakalamalarına yardımcı oluyoruz. Hedefimiz; profesyonel uzmanların dikkatini çekmek ve bu yetenekleri istihdam ederek müşterilerimizin işlerini büyütmelerine katkı sağlamaktır. 

Uzmanlık alanlarımız