Manpower Türkiye, “İnsana Saygı” ödülü aldı.

Bu yıl 17’inci kez verilen Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri kapsamında Manpower Türkiye, “Yılın En Çok İlan Yayınlayan Danışmanlık Şirketi” kategorisinde ödüle layık görüldü.

İnsan Kaynakları alanında yürütülen başarılı çalışmaları öne çıkarmak amacıyla her yıl iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan, en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan şirketlere verilen 17. Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri, İnsan Kaynakları Zirvesi'nde sahiplerini buldu. Kariyer.net İnsana Saygı Ödülüne layık görülen firmalardan biri de Manpower Türkiye oldu. Manpower Türkiye, 2017 yılında toplam 1071 ilan vererek, “Yılın En Çok İlan Yayınlayan Danışmanlık Şirketi” kategorisinde ödüle layık görüldü.

ManpowerGroup Türkiye Genel Müdürü Feyza Narlı, ödül hakkında şunları söyledi: “Bugünün rekabetçi, karmaşık ve öngörülemez iş dünyasında doğru yeteneği doğru yerde ve doğru zamanda bulabilmek gittikçe daha da zorlaşıyor. Günümüzün büyüyen işletmeleri ise, onları rekabette öne çıkaran mesleki yeteneğe sahip doğru insanları işe almaya her zamankinden daha bağımlı hale geliyor. ManpowerGroup olarak tam da bu noktada, kritik pozisyonlar için, rağbet gören yetenekleri hassas bir doğrulukla sunarak, hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşların rekabetçiliğine katkıda bulunuyoruz. Eşsiz bir aday deneyimi sunduğumuz için, her gün binlerce çalışan küresel ağımıza katılmak için başvuruyor. Geniş uzman ağımızla, yetenek yarışındaki şirketlere avantaj sağlıyoruz. Global deneyimimizden aldığımız güç ve Türkiye genelini kapsayan yetenek havuzumuz sayesinde, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerden çok uluslu ve küresel şirketlere kadar binlerce kuruluşun istihdam ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya devam edeceğiz.”

kariyer-net-2018-744-400

« GERİ DÖN