İş Arayanlar

Yeteneklerinize en uygun eşleşmeleri size sunuyoruz!

Manpower’ın kurumsal müşterileri kendi alanlarının en güçlü şirketleri ve insan kaynakları konusunda özenli davranan kurumsal yapılardır. Kimi müşterilerimiz bizimle dünyanın dört bir yanında işbirliği yapar, her ülkedeki insan kaynağı yatırımları için o ülkenin Manpower ofisiyle birlikte çalışır. Kurumsal müşterilerimizin pek çoğu tercihlerini Manpower yönünde kullandıklarından dolayı adaylarımıza başka hiçbir yerde yayınlanmamış pozisyonları sunabilme şansımız vardır.

Biz sadece müşterilerimizin ihtiyacı olan pozisyonları doldurmakla ilgilenmiyoruz. Asıl amacımız hem kurum hem de aday için en doğru eşleşmeyi yaratabilmek... Bize başvuran adayların sadece yeteneklerine ve teknik becerilerine uyan pozisyonlar için önerilmeleri, Manpower seçme ve yerleştirme hizmetlerinin en önemli farklılığıdır.

Size karşı daima dürüst, güvenilir ve yerleştirme sürecinin sonrasında da yanınızda olacak bir danışman firma ile çalışmayı tercih ediyorsanız; Manpower doğru adres...

Çünkü biz; kurumsal müşterilerimizin mutluluğu kadar, adaylarımızın ve işe yerleştirdiğimiz çalışanların mutluluğuna da özen gösteririz.

 

İçerik hazırlanmaktadır.