İş Verenler

Dünya çapında 80 ülke ile Manpower geçici veya daimi personel çözümlerinde dünya lideridir. Her ölçekteki kuruma devamlı olarak personel ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar, çeviklik ve rekabet gücü sağlar.

Doğru yeteneklere hızla ulaşmanın güçlü rekabet ayrıcalığı sunduğu günümüz iş dünyasında Manpower size değişen yetenek ihtiyaçlarınızı karşılamanız için destek olur. Personel işe alma eğilimlerine bütünsel bakış açısı ve uçtan uça donanımlı adaylardan oluşan geniş havuzumuzla, ilgili yeteneklerin doğru kurumlarla eşleştirerek daha iyi iş sonuçlarının alınmasını garantiler.

Manpower’ı farklı kılan nedir ?

Gerekli donanıma ve deneyime sahip iş gücü yeteneklerini barındırmak en zor bulunan ve başlı başına rekabet ayrıcalığı sağlayan yegane kaynaktır. Manpower istihdam çözümleri kurumunuzun aradığı yeteneği hızla bulmasını sağlar. Sizin başarınız, bizim başarımızdır.

Manpower ile işbirliği size şunları sağlar:

Daha büyük hız

Dünyada 80 ülkede 3.500’den fazla ofisimiz ve 60 yıllık tecrübemizle, günümüz dünyasında son derece yetkin ve deneyimli iş ortaklarından oluşan bir havuz geliştirdik. Devamlı olarak gözlem yapma ve dünya çapındaki potansiyel iş ortaklarını değerlendirerek müşterilerimize istedikleri deneyime hızla ulaşmalarını sağlarız.

Daha İyi Yetenekler

İş ortaklarımız 4.000’den fazla fırsatının olduğu Eğitim ve Gelişim Merkezi’mizde kendilerini geliştiriyor ve işe başladıkları ilk günden itibaren kurumlarında, işi daha ileri taşıyacaklarını garanti ediyorlar.

Daha İyi Eşleştirme

Bize verilen her görevin içine dahil oluyoruz ve şirketinizi, iş hedeflerinizi ve yetenek ihtiyaçlarınızı öğrenmeye çalışıyoruz. Geçerliliği kanıtlanmış değerlendirme yöntemlerimizi bilgimizle birleştiriyor ve bir bireyin yeteneklerine, kişisel özelliklerine odaklanıyoruz. Böylece iş ortamınıza ve ihtiyacınıza uygun doğru eşleştirmeyi yapıyoruz.

Daha İyi Sonuçlar

Günümüz iş dünyası zorlukları ile baş edebilmek için, iş stratejinizi destekleyen ve iş gücü ihtiyaçlarınızı karşılayan yetenek çözümlerine ihtiyaç duyarsınız. İşinizde hızlı olumlu etki ve işe alım esnekliği için sizinle çok yakın çalışırız. Bu sayede size istediğiniz yeteneği buluruz ve muhtemelen daha önce fark etmediğiniz iş fırsatlarının önünü açar ve etkin çalışma ortamını sağlamanızı kolaylaştırırız.

Donanımlı, En Çok Aranan Adaylar

Manpower’ın istihdam alanındaki uzmanlığının, hem yerel hem küresel seviyedeki insan yeteneklerine ilişkin trend bilgisinin bir araya gelmesi müşterilerimizin son derece donanımlı ve çok aranan adaylardan oluşan aday havuzuna erişimini sağlar. Manpower’ın “Aday İşe Alım ve Yerleştirme Seçenekleri”, en çok aranan adaylara istenilen yerde ve zamanda ulaşmayı, hız ve üretkenliği rekabet edecek seviyelere çıkarmayı garanti eder.

 

 

İçerik hazırlanmaktadır.