İşe Alım Süreç Yönetimi (RPO)

man_janie02_wa976En iyi yeteneğe sahip olmak günümüzün zor ve karmaşık iş dünyasında rekabet açısından bir ayrıcalıktır. İşin başarısı, iş gücünün yeteneğine bağlı olduğu için en iyi donanıma sahip kişileri de işe almak oldukça rekabet gerektiren bir özelliktir. Bu rekabet ortamında yetenekli iş gücünü kazanmak için kurumların yenilikçi ve farklılaşan işe alım ve cezbetme yöntemlerine sahip olmaları gerekir.

 

Yeteneklerimiz

İşe Alım Süreci Tasarımı

Kurumların süregelen faaliyetlerinin gözden geçirilmesi ve işe alım ihtiyaçlarının anlaşılmasının ardından, Manpower olarak size nitelikli adaylar bulmak ve en yüksek düzeyde işe yönelik bir çözüm üretmek amacıyla sizinle beraber çalışırız. Bu sayede size, merkezileştirilmiş ve geliştirilmiş bir yetenek sistemi kazanımı sunarız.

manopower3

İşe Alım Süreçlerinde Baştan Sona Dışkaynak Kullanımı

ManpowerGroup’un baştan sona işe alım süreçlerine ilişkin çözümleri, uzmanlığı ve deneyimi gerçek maliyetleri anlamınıza ve öngörmenize yardımcı olmak için kullanılır. Baştan sona bu çözüm işe alım işlevini, ihtiyacınıza dayalı olarak; satın alma, değerlendirme, ekibinize dahil etme ve daha fazlasını kapsayacak şekilde sunar. Bu sektördeki 60 yılı aşkın deneyimimizle sonuç üretme kapasitesine ve becerisine sahibiz. Dünyada, işin sürekli değişen doğasına göre çözüm üretme alanındaki liderliğimize devam ediyoruz.

İşe Alım Süreçlerinde “Proje Bazlı Dış Kaynak Kullanımı”

Yeni bir kanal açma, ürün lansmanı veya dönemsel işe alım gibi özel durumlarda istihdam süreçleri zorludur. Bu gibi durumlarda çözümlerinin başarısı kanıtlanmış bir dış kaynak uzmanına başvurmak çok önemlidir. ManpowerGroup Çözümleri, işe alım sürecinde dış kaynak kullanımı konusunda ihtiyaçlarınızı proje tabanlı olarak özel bir şekilde karşılar.

Özgeçmiş Yanıtlama

Tüm iş ilanlarına yüzlerce ve binlerce özgeçmiş başvurusu olduğunda, bunlar arasından en iyilerini seçmek ciddi bir zorluk ve zorunluluktur. Manpower’ın Özgeçmiş Yanıtlama Birimi, tüm özgeçmişleri gözden geçirip adaylarla irtibata geçer, işe alma sürecini baştan sona etkili bir şekilde yöneten, gerçekten donanımlı ve uygun adayları belirleyerek müşterilere sunulan bir hizmettir. Tüm başvurular anlık geri dönüş gerektirdiği için, Özgeçmiş Yanıtlama hizmeti olumlu işveren markasını destekler.

Analitik, Ölçümleme ve Raporlama

İyi analitik yetenekleri, işe alım sürecinde dış kaynak kullanımı çözümlerinin gerçek ayrıcalıklarından biridir. Manpower’ın deneyimi size güçlü ve web tabanlı raporlama sağlar. Tüm süreçlerde analitik uygular. Bunlar: etkinlik yönetimi, iletişim, işe alma ve işletim süreci, eğitim ve teknolojidir. Manpower, özelleştirilmiş, yakın ve uzun süreli hedeflere yönelik haftalık ve aylık raporlar düzenler. Kapsamlı raporlama hizmeti, size bilgiye dayalı karar verme fırsatı yaratır.

Hizmet Seviyesi Anlaşmaları

Hizmet Seviyesi Anlaşmalarımız(SLA) iş birliği çerçevesinde gerçekleşir ve böylece performansımız da sizin önceliklerinize göre belirlenir. İster bir, ister birçok lokasyondan çalışıyor olalım, ManpowerGroup Çözümleri işe alım ekibinin her üyesi, müşterinin performans ve geri bildirim oranı gereksinimliklerini bilir. Bu sayede, proje bazlı veya küresel bazlı işe alım dış kaynak kullanımı ve bunların arasındaki tüm çözümlerin nitelikli olarak sunulmasını sağlar.

İletişim için:

İşe Alım Süreç Yönetimi (RPO)
Bağdat Cad.
No: 437 D:2 
34740
Suadiye/İstanbul
Telefon: 0216 380 06 60 (pbx)

Size özel çözümlerimizle ilgili › bize ulaşın

İçerik hazırlanmaktadır.