ManpowerGroup Hakkında

Sektöre Yön Veren Deneyimimiz

Değerlendirme, Seçme ve Yerleştirme

Etkinliği kanıtlanmış yerleştirme, değerlendirme ve seçme metotlarımız aracılığıyla yeterli donanıma sahip, yetenekli ve kurumunuza değer katacak personeli belirlemeyi garanti ediyoruz.

İş Gücü Eğitimi ve Mesleki Gelişim

Küçük çaplı işletmelerin personellerine yönelik eğitim programlarından, Fortune 500 listesindeki şirketler için özelleştirilmiş programlara kadar her ölçekteki kuruma bir dizi kaynak sunuyoruz. Bunu yaparken Manpower olarak amacımız bünyenizdeki personelin, işinizi bir adım öteye taşıyacak kabiliyette olduğunu garanti etmektir.

İş Gücü Danışmanlığı

İş ve iş gücü stratejinizin uyumlu olmasını sağlarız, iş modellerini iyileştiririz, tüm kurumunuzun çevikliğini, iş gücünüzün rekabet edebilirliğini geliştiririz.

Dış Kaynak Kullanımı

Manpower, bir dizi alanda yenilikçi dış kaynak çözümleri sunuyor. Bugün dünyanın önde gelen şirketleri Yetenek Odaklı Dış Kaynak Hizmeti, İşe Alma Sürecinde Dış Kaynak Hizmeti, Yönetilen Hizmet Sağlayıcı Çözümleri ve Sınır Ötesi Yetenek Çözümleri ihtiyacında Manpower’ı tercih ediyor.

Kariyer Yönetimi

Değişen piyasa koşullarına ve yükselen iş imkânlarına yanıt verebilmenize yardımcı olmak için iş gücünüzü stratejik olarak ele alırız: iş gücünün mobil hale getirilmesi, işinizin ihtiyaçlarını karşılamak için ölçeklendirilmesi, çalışan devrini en eza indirilmesi ve üretkenlik hedefinizin sürdürülebilir kılınması.  ​

 

ManpowerGroup global organizasyonu için www.manpowergroup.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İçerik hazırlanmaktadır.