Markalarımız

80 ülkede 4 marka altında küresel iş gücü çözümleri hizmetleri…

ManpowerGroup, dünyanın en dinamik kurumlarının başarısına katkı sağlar. Rekabet yeteneğini geliştiren, verimliliği arttıran ve daha üretken olmayı teşvik eden küresel işgücü çözümleri sunuyoruz. 80 ülke ve bölgede 2.700 şubemizde, yerel uzmanlığımızı küresel ağımızla birleştiriyoruz.

ManpowerGroup olarak değişen iş dünyasını tanıyoruz ve çalıştığımız şirketlere ve hizmet verdiğimiz sektörlere derin bir anlayış sunabiliyoruz.

ManpowerGroup size şu çözümleri sunar:

 • manpower

  Manpower, daimi ve dönemsel işgücü istihdam çözümleri sunan dünya lideridir. Şirketlerin süreklilik arz eden istihdam taleplerine yönelik hızlı çözümler sunarız. Güvenilir markalarımızın gücünden faydalanarak, müşterilerimize ihtiyaç duydukları işgücüne daha hızlı ulaşmalarını sağlayacak daha geniş bir yetenek havuzu tutarız. Yetenekleri sürekli olarak değerlendirip, geliştiriyoruz böylece de çalışanlarımızın istisnasız her zaman işin altından layıkıyla kalkmalarını sağlıyoruz.

 • experis

  Experis, profesyonel seviye pozisyonlara yönelik kaynak sağlama ve proje odaklı işgücü çözümleri sunma alanında bir dünya lideridir. Bilişim Teknolojileri, Finans, Muhasebe, Mühendislik ve Sağlık sektörlerinde alanında uzmanlaşmış kişileri cezbeder, değerlendirir ve uygun pozisyonlara yerleştirir ve böylece de kurumların büyüme süreçlerine ivme katarız. Kritik sorumlulukları göğüsleyen pozisyonlar için en iyi yetenekleri seçerek,  hizmet verdiğimiz kurumların ve bireylerin rekabet gücünü arttırırız.

 • manpovergroup

  ManpowerGroup Solutions, müşterilere insan kaynaklarına yönelik dış kaynak kullanımı hizmetleri sunar. Bu hizmetler özellikle sonuca odaklı, büyük ölçekli işe alım ve işgücü yoğun girişimleri kapsar. Dolayısıyla da müşterilerimizle hem riskleri hem de ödülleri paylaşırız. Çözüm önerilerimiz arasında, Yeteneğe Dayalı Dış Kaynak Kullanımı, Yönetilen Hizmet Programları, Sınır Tanımayan Yetenek Çözümleri ve İşe Alım Süreci Dış Kaynak Kullanımı yer alır. Dünyada daimi ve geçici istihdam sağlayan en büyük şirketlerden birisiyiz.

 • right-management

  Right Management, yetenek ve kariyer yönetimi işgücü çözümlerinde dünya lideridir. Yenilikçi ve müşteriye özel süreçlerimizle, üretkenliği arttırmak ve iş performansını optimize etmek için başarılı bir şekilde uzmanlığımızı sunuyoruz. İş dünyasının insana ilişkin tarafını anlayan ve değer veren danışmanlarımızla, hizmet verdiğimiz bireyler ve kurumlar üzerinde anlamlı etkiler bırakıyoruz.

 ​

ManpowerGroup global organizasyonu için www.manpowergroup.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İçerik hazırlanmaktadır.