Orta ve Üst Düzey Yerleştirme: Experis Türkiye

EXP_Growth_cmyk (1)Experis Hakkında:

Günümüzde işletmelerin büyümesi, onları rekabette öne çıkaran mesleki yeteneğe sahip doğru insanları işe almayı gerektiriyor. Experis olarak bu konuda farklı yaklaşımlarımız, global ve lokal kaynaklarımızla şirketlerin tercih sebebi oluyoruz.

Bizi diğer danışmanlık ve yetenek şirketlerinden ayıran en önemli özelliğimiz; işletmenizin karşılaştığı zorlukları anlamak için sektör hakkında derinlemesine bilgiye sahip olmamız ve fırsatları değerlendirmenize yardımcı olabilecek son derece nitelikli çalışanlara erişimimiz olması. Experis'te, birlikte daha da iyiye ulaşabilmeniz için, şirketinizi ihtiyaç duyduğunuz profesyonel yeteneklerle buluşturuyoruz. Kritik pozisyonlar için, rağbet gören yetenekleri size detaylı bir çalışma sonrasında doğrulukla sunarak, hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşların rekabetçiliğine katkıda bulunuyoruz. Daimi ve geçici işe alımdan, yönetilen hizmetler ve danışmanlığa kadar, iş ortaklarımızın daha önce mümkün olduğunu düşündüklerinden daha fazlasını elde etmelerini sağlayan etkili çözümler sunuyoruz.

Experis’i farklı kılan nedir?

 Size daha iyi çözümler sunabilmek için doğru yeteneklere ulaşıyoruz.   Eşsiz bir aday deneyimi sunduğumuz için, tüm dünyada her gün binlerce   çalışan küresel ağımıza katılmak için başvuruyor. Geniş uzman ağımızla   birlikte, yetenek yarışında size avantaj sağlıyoruz.

  1.Tecrübe ve Uzmanlık

Genişlik ve derinlik açısından rakipsiziz. Global bir marka olan Experis olarak elliden fazla ülkede, Fortune Global 500 şirketlerinin %80'inden fazlasıyla çalışıyor ve her gün yaklaşık 40.000 nitelikli profesyonel yerleştiriyoruz. İşinizi büyütmek için ihtiyaç duyduğunuz yeteneklere sahip çalışanların nasıl bulunacağını biliyoruz.

2.Kaynak Seçiminde Hassasiyet

İşletmelerin başarılı olması, şirketteki doğru pozisyona doğru yeteneğin yerleştirilmesine bağlıdır. Kuruluşunuzun özel ihtiyaçlarını anlamak için derinlemesine araştırma yapıyoruz. Böylece, becerileri ve tecrübesiyle kuruluşunuz için teknik ve kültürel açıdan en uygun adayları tespit ediyoruz.

3.Özel Çözümler

Tecrübelerimiz bize, her iş gücü sorununun farklı olabileceğini ve her şirketin karşılaştığı zorlukların zamanla değişebildiğini gösteriyor. Şirketlere özel bireyselleştirilmiş çözümler sunduğumuzda, beklentileri karşılayan ve hedefi bulan sonuçlar elde ediyoruz.

4.Hızlandırılmış Sonuçlar

Experis, dünya genelinde geniş bir iş gücü danışmanlığı ağıdır. Yerel bilgi ve kişisel birikimi küresel kaynaklarla bir araya getirerek, müşterilere yetenek yarışında avantaj sağlıyoruz. Ortaya çıkan fırsatları değerlendirmenizde size ve şirketinize yardımcı oluyoruz.