Sosyal Sorumluluk

Başlıksız-2

Bireyleri, istihdam edilmelerini, kendilerini ve ailelerini geçindirmelerini ve daha sürdürülebilir toplulukların kurulmasına yardımcı olmalarını sağlayacak araçlar, fırsatlar ve eğitimler ile buluşturuyoruz.

Bireylerin ve toplumların üzerinde olumlu bir etki bırakmaya yönelik kararlı duruşumuz aynı zamanda bağlı olduğumuz değerleri de yansıtıyor:

  • Bireylere, topluluklara ve çalışmanın insan hayatındaki önemli rolüne saygı göstermek
  • Sürdürülebilir işgücü uygulamaları geliştirmek adına bilgi birikimimizi ve uzmanlığımızı paylaşmak
  • Uzun vadede sosyal açıdan kapsayıcı çalışma ortamları oluşturmak için yenilikçi yöntemler aramak

Sosyal sorumluluk ilkelerimiz ve uygulamalarımızla iş dünyasına daha güçlü odaklanıyoruz: Herkes için istihdam sağlayan bir köprü vazifesi görüyor, dezavantajlı ve haklarından mahrum bırakılmış kişilerin geçimlerini sağlayabilecekleri ve başarı gösterecekleri iş fırsatları yaratıyoruz. Sorumluluklarımız bunlarla da bitmiyor. ManpowerGroup’un bir parçası olarak, en küçük topluluklarda ve dünyanın dört bir yanında, dürüstlüğü en üst düzeyde tutarak çalışmak ve ayrıca değişimin etkin ve yaratıcı bir elçisi olmak için çabalıyoruz.

ManpowerGroup’un sürdürülebilirlik politikaları ve kılavuzları hakkında daha fazlasını öğrenin.

Çalışmalarımızın doğası gereği ManpowerGroup olarak sosyal sorumluluk projelerine her zaman öncelik veriyoruz.

2018- Sosyal Sorumluluk Projelerimiz:

#Kitabımumutolsun

ManpowerGroup ailesi olarak, İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği ile beraber gerçekleştirdiğimiz kütüphane projemizle Karaman-Ermenek ilçesinde yer alan Kazancı İlk ve Ortaokulu öğrencilerimizin eğitim ve öğrenim hayatlarına dokunma fırsatımız oldu! Öğrencilerimiz mutluluklarını bizlerle paylaştığı için mutluyuz!

ManpowerGroup Türkiye’den genç girişimcilere tam destek!

Genç Başarı Eğitim Vakfı’nın (Junior Achievement Turkey) düzenlediği, her yıl binlerce lise öğrencisinin birbirinden yaratıcı girişim fikirleriyle dahil olduğu “GençBizz’ Liselerarası Girişimcilik Programı’nın bu yılki global sponsorlarından biri de ManpowerGroup oldu.

Türkiye’den 10 bin lise öğrencisinin yarıştığı ve birincinin İzmir’den çıktığı girişimcilik programında, ManpowerGroup Özel Ödülü’nü kazanan İzmir Güzelbahçe Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin kurduğu Betamarine şirketi, ev, okul ve ofislerde kullanılabilecek akuaponik akvaryumun üretimi ve satışına yönelik projeleriyle ManpowerGroup Özel Ödülü’ne layık görüldü. Öğrenciler ödüllerini ManpowerGroup Türkiye Genel Müdürü Feyza Narlı’nın elinden teslim aldı.

ManpowerGroup Özel ödülünü kazanan İzmir Güzelbahçe Bahçeşehir Koleji öğrencilerini merkez ofisimizde ağırladık. Öğrenciler profesyonel iş yaşamını deneyimlerken aynı zamanda yöneticilerimizin kariyer deneyimlerini dinleme fırsatı buldular. Keyifli ve verimli geçen günün ardından İzmir Güzelbahçe Bahçeşehir Koleji’ne ziyaretimizde öğrencilerimizin başarılarını kutlayarak, sevinçlerine tekrar ortak olduk!

 

gencbiz 1

gencbiz 2

gencbiz 3

gencbiz 5

gencbiz 6

 

İçerik hazırlanmaktadır.