Vizyon ve Değerlerimiz

Yenilikçi iş gücü çözümlerinin sunulmasına öncülük ediyoruz.

VİZYONUMUZ değişen çalışma dünyasında müşterilerimizin kazanmalarını sağlayacak yenilikçi işgücü çözümlerinin yaratılması ve sunulmasına öncülük etmektir.

Gelir

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve hedefleri hakkında stratejik çözümler geliştirmek, müşterilerimizle karşılıklı fayda sağlayacak ilişkilerimizi geliştirmek ve müşterilerimizin ticari faaliyetlerine olan katkımızı ölçümleyerek daha fazla gelir elde etmek.

Verimlilik

Tüm operasyonlarımızda hız kazanmak, kalite elde etmek ve kaynakların etkin kullanımını sağlayarak verimliliğimizi arttırmak.

Yenilik

Yeniliğe olan bağlılığımızı göstermek için yerel pazarlardaki yaratıcılığı yakalamaya ve bunu tüm dünyada yinelemeye çalışıyoruz. Rolümüz bir yandan yeteneklerimizi geliştirip arttırmak bir yandan da iş dünyası için yeni ve geleceğe yönelik hizmetler yaratmaktır.

Fikir Liderliği

Fikir liderliğimizi korumak, piyasanın gelecek dinamiklerini sürekli olarak tahmin etmek ve küresel anlamda sosyal sistemlerin ve istihdam sistemlerinin tasarımına katkıda bulunmak demektir.

Organizasyon ve Kültür

Organizasyon ve kültürümüzü geliştirmek, yüksek kalitede çalışanları çekmeyi ve uzun vadede elde tutabilmeyi gerektirir.
Bu aynı zamanda girişimciliği teşvik eden, yüksek performansı ödüllendiren ve tüm potansiyelimize erişmemiz konusunda bizi motive eden bir ortam yaratmayı gerektirir.

Değerlerimiz

İnsan

İnsanlara ve işin insan yaşamında oynadığı role önem veriyoruz. İnsanlara birey olarak saygı duyuyor, güveniyoruz, insanları destekliyor ve iş ve özel yaşamlarındaki hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Planlama, çalışma, koçluk ve eğitim aracılığıyla insanların kariyerlerinde ilerlemesine yardımcı oluyoruz.

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve adaylarımızın başarımıza olan katkısını takdir ediyoruz. Başarıyı teşvik ediyor ve ödüllendiriyoruz.

Bilgi

İş dünyasında bugün nelerin önemli olduğunun, gelecekte neler olacağının ve en iyi şekilde nasıl tepki verilebileceğinin anlaşılması için bilgimizi, uzmanlığımızı ve kaynaklarımızı herkesle paylaşıyoruz.

İlişkilerimizi, çözümlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için aktif biçimde dinliyor ve edindiğimiz bilgiler doğrultusunda hareket ediyoruz.

İş dünyasını anlamaya çalışarak dünya çapındaki en iyi uygulamaların gelişimi ve hayata geçirilmesini aktif olarak takip ediyoruz.

Yenilik

İş dünyasında liderlik yapıyoruz. Yenilikler getirmeye, öncü olmaya ve gelişmeye çalışıyoruz.

Statükoyu asla kabul etmiyor, işlerin yeni ve daha iyi biçimde yapılması için normlara daima meydan okuyoruz.

Risk alarak ve her zaman başarılı olamayacağımızı bilsek de müşterilerimizi asla riske atmamaya özen göstererek girişimci ruhumuz ve tepki verme hızımızla başarıyı yakalıyoruz.

ManpowerGroup global organizasyonu için www.manpowergroup.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İçerik hazırlanmaktadır.